Coach

Coach

Coaching to indywidualny trening rozwoju osobistego przeznaczony dla osób pragnących podnieść poczucie własnej wartości, osiągnąć zamierzone cele i zmotywować się do działania. W Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO w Warszawie oferujemy spotkania terapeutyczne z coachem – psychoterapeutą i trenerem osobistym, prowadzącym trening rozwoju personalnego.

Coaching – trening rozwoju osobistego

Terapia z coachem pozwala zgłębić posiadane już umiejętności i wykorzystać je w działaniu, najlepiej jak to możliwe. Dobry coach to osoba, która pomoże Ci wdrożyć zmiany w Twoim codziennym życiu i zmotywuje Cię do działania. Założeniem coachingu jest to, że dzięki pracy nad sobą, jesteś w stanie rozwiązać wszystkie swoje problemy i stać się lepszą wersją siebie. Dotyczy to zarówno sfery osobistej, jak i biznesowej. Osiągniesz to z pomocą regularnego treningu z coachem, który bazując na Twoich zasobach, pozwoli wybrać optymalną dla Ciebie drogę rozwoju.

Kształtowanie kariery z coachem

Umiejętności zdobyte na sesjach z coachem przydadzą się każdej dorosłej osobie w zarządzaniu swoim czasem prywatnym i zawodowym. Rozwój osobisty ma bezpośrednie przełożenie na kształtowanie kariery, rozwijanie zdolności komunikacyjnych i wiele innych aspektów życia. Dzięki regularnej pracy z coachem możesz lepiej kierować swoją scieżką zawodową. Umów się na konsultacje do coacha, a zobaczysz, jak zmieni się Twoje życie.

Coach

mgr Agata Swoboda

mgr Agata Swoboda

psychoterapeuta, coach, trener

Czytaj więcej

mgr Marta Wojciechowska

mgr Marta Wojciechowska

psycholog, psychoterapeuta

Czytaj więcej