Psycholog dziecięcy

Dziecięcy psycholog ustali przyczynę złego samopoczucia Twojej pociechy

 

Jesteśmy zespołem psychologów pracujących z dziećmi w Poradni Zdrowia Psychicznego. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku, udokumentowane licznymi certyfikatami i przebytymi szkoleniami. Dobry psycholog dziecięcy odznacza się fachowym podejściem do młodszych pacjentów. Swoim zachowaniem powinien wzbudzić sympatię i zaufanie. Powierzając swoje dziecko w nasze ręce nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo.

Zależy nam na zdrowiu Twojego dziecka

Naszym zdaniem poradnia psychologiczna powinna być miejscem przyjaznym dla maluchów i nastolatków, wzbudzać ich zaufanie oraz poczucie bezpieczeństwa. Prowadzimy konsultacje dla dzieci i młodzieży. Nasza praca polega na diagnozie problemu Twojego dziecka i ustaleniu takiego przebiegu terapii, który najlepiej pomoże w rozwiązaniu kłopotów i znalezieniu przyczyny złego samopoczucia.

Kiedy skorzystać z porady psychologa dziecięcego?

  • Jeśli Twoje dziecko zachowuje się inaczej niż zwykle.
  • Jeśli ma kłopoty, w których nie potrafisz mu pomóc.
  • Jeśli u Twojego dziecka występują kłopoty zdrowotne, których lekarze nie potrafią wyjaśnić (alergie, tiki, nocne moczenie, problemy z żołądkiem).
  • Jeśli Twoje dziecko ma problemy z rówieśnikami, np. jest nękane, lub nęka innych, nie odnajduje się wśród innych dzieci.

Najlepszym sposobem na rozwianie wszelkich wątpliwości jest konsultacja ze specjalistą – nasz psycholog dziecięcy i młodzieżowy udzieli fachowej porady i zadba o Twoje dziecko.

Kim jest dobry psycholog dziecięcy?

Prowadzę warsztaty dla młodzieży z zakresu asertywności, dobrej komunikacji, profilaktyki uzależnień, cyberprzemocy

mgr Aleksandra Grzywa, psycholog dziecięcy, prowadzący psychoterapię dla dzieci, młodzieży oraz rodzin

W pracy najwyżej cenię bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta. Moja praca jest objęta regularną superwizją

mgrAnna Jabłońska, psycholog dziecięcy, seksuolog, prowadzący terapię dla par, dzieci i młodzieży

Psycholog dziecięcy przyjmuje w naszej poradni, która znajduje się w Warszawie. Długość terapii określa psycholog, w zależności od natury problemu oraz przebiegu współpracy. Twoje dziecko będzie pod dobrą opieką zaufanych specjalistów, którzy udzielą Ci fachowej porady i wszelkich niezbędnych informacji dotyczących stanu zdrowia Twojej pociechy.

 

Zapraszamy na konsultację do jednego z naszych dziecięcych specjalistów!

Psycholodzy dziecięcy

mgr Aleksandra Grzywa

mgr Aleksandra Grzywa

psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

Czytaj więcej