Fachowa pomoc psychologiczna

Jesteśmy doświadczonym zespołem psychologów pracujących w Poradni Zdrowia Psychicznego. Doświadczenie zdobyliśmy podczas studiów, specjalizacji i praktyk w instytucjach szpitalnych, pracując z pacjentami o różnych zaburzeniach emocjonalnych i chorobach psychicznych. Ciągle doskonalimy swój warsztat, dlatego bierzemy udział w szkoleniach i zdobywamy prestiżowe certyfikaty.

Kiedy powinieneś udać się po pomoc do psychologa?

Wizyta u psychologa wskazana jest dla wszystkich osób odczuwających problemy emocjonalne, z którymi nie potrafią sobie poradzić. Dobry psycholog pomoże Ci rozwiązać te problemy przez rozmowę i umiejętne słuchanie. Udana współpraca z terapeutą powinna otworzyć Cię na samopoznanie i doskonalenie własnego ja.

Nie wstydź się pomocy psychologicznej

Pomoc psychologiczna może być potrzebna każdemu – niezależnie od wieku, wykonywanego zawodu, ani płci. Wiemy, jak trudna potrafi być pierwsza wizyta, podczas której gabinet psychologiczny wydaje się obcy, a rozmowa z nieznajomą osobą wywołuje duży stres. Naszą misją jest dokonanie wszelkich starań, aby ułatwić Ci ten pierwszy krok na drodze do szczęścia, zapewnić komfort i swobodną atmosferę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna

Każdy lekarz psycholog pracujący w naszej poradni prowadzi konsultacje psychologiczne dla dorosłych. Pierwszym krokiem, jaki musimy wykonać, aby określić Twój problem, jest przeprowadzenie wywiadu. Inicjalna rozmowa ma pomóc w postawieniu wstępnej diagnozy i przygotowaniu planu dalszego leczenia. Psycholog wyjaśni Ci naturę zgłaszanych problemów, pomoże w samodzielnym pokonywaniu barier i dołoży wszelkich starań, by polepszyć Twoje samopoczucie.

Relacja pacjent-psycholog

Dobry psycholog sprawi, że podczas rozmowy będziesz czuć się swobodnie. Praktyka pozwala nam na umiejętne wykorzystanie zdobytej wiedzy, co przekłada się na sukcesy prowadzonych terapii. Każdy psycholog z naszego zespołu posiada własny gabinet, w którym prywatnie przyjmuje pacjentów. Terapia odbywa się bez udziału osób trzecich. Zapewniamy Ci pełną dyskrecję, anonimowość i komfortowy gabinet psychologiczny.

Aby terapia i pomoc psychologa była skuteczna, musisz się zaangażować

Na efektywną terapię składa się również jej regularność. Jako psycholodzy jesteśmy w stanie zaoferować Ci profesjonalne porady, prywatny gabinet psychologiczny i pełne zrozumienie.

Zapraszamy do kontaktu!

Psycholodzy

Psycholog Barbara Wesołowska-Budka
mgr Barbara Wesołowska-Budka

psychoterapeuta, psycholog, seksuolog

Czytaj więcej
Psycholog Tomasz Łukomski
mgr Tomasz Łukomski

psychoterapeuta, psycholog

Czytaj więcej
Psycholog Maria Snarska
mgr Maria Snarska

psycholog, psychoterapeuta

Czytaj więcej
Psycholog dziecięcy Aleksandra Grzywa
mgr Aleksandra Grzywa

psychoterapeuta dziecięcy, psycholog

Czytaj więcej


Seksuolog Anna Bielecka
mgr Anna Bielecka

seksuolog, psycholog

Czytaj więcej


Neuropsycholog Katarzyna Radgowska
mgr Katarzyna Radgowska

psycholog (specj. neuropsychologia)

Czytaj więcej


Psycholog Anna Jabłońska
mgr Anna Jabłońska

psycholog, seksuolog

Czytaj więcej


Psycholog Warszawa
Jesteś psychologiem?

Dołącz do naszego zespołu!

Czytaj więcej